ALMANYA’DA İŞ İMKANI

HELLO GERMANY NEDİR?

Şirketimiz kanalıyla Almanya’da iş bulmak, kendi işbirlikçi ortaklarımızın açık pozisyonlarında çalışmak ve Almanya’da yaşam kurmak isteyen herkesin rahatlıkla başvurabileceği ve hizmet alabileceği geniş kapsamlı bir platformdur. Hello Germany olarak bu noktada kendi iş ortaklarımız aracılığıyla çeşitli mesleklerden ihtiyaç duyduğumuz personel alımı için, bu platformu geliştirdik.

Hedefimiz, 22 yıldır Almanya da Turizm alanında faaliyet gösteren „reiselinie.de touristik GmbH” şirketimizin deneyimi ve tecrübesi ile Almanya da, özellikle Turizm sektöründeki personel ihtiyacını karşılamak ve gidermektir.

 

İŞ İMKANLARI

Mesleki eğitimlerini tamamlamış ve meslekleri üzerinde uzmanlaşmış, deneyim sahibi Almanca bilen her meslek grubundan ve öncelikli aşağıda belirtmiş olduğumuz meslek gruplarından personele ihtiyaç vardır.

Sağlık Sektöründen: Hemşire, Doktor, Hasta Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı, Güzellik Uzmanı, Fizyoterapistler, Masör/Masözler

Turizm Sektöründen: Aşçı, Mutfak Şefi, Resepsiyon Sorumluları, Seyahat Acentası Çalışanları, Belboy, Kat Hizmetleri, Barmen/Barmaid, Garson, Turizm Operatörleri ve diğer çeşitli otel departmanlarından

Bilgi Teknolojileri: IT Uzmanları, yazılım, donanım, grafiker vb.

 

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Almanca bilen, tüm meslek sahibi, 25-45 yaş arasındaki sağlık sorunu olmayan kişiler başvurabilir.

Sahip olduğunuz mesleğinizin yanı sıra, şansınızın diğer kişilere nazaran biraz daha yüksek olmasını sağlayan diğer bir unsur A2 seviyesinde Almanca dil bilgisidir.

(Çeşitli kurslar aracılığı ile hatta devlet desteği ile ücretsiz açılan Almanca dil eğitiminizi tamamlayıp, Almanca başlangıç ve/veya orta seviye dil bilgisine sahip olabilirsiniz.)

 

BAŞVURU

Tüm başvurular site üzerinden online şekilde gerçekleştirilir. Başvuru sayfamızda, kişisel bilgilerinizi içeren ve profesyonel iş tecrübelerinizi açıklayabileceğiniz işbaşvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilip, başvurunuz uygun bulunduğu takdirde sizleri mail yolu ile bilgilendiririz.

Sizlerden CV’nizin Almanca diline tercümesi talep edilir veya isteğiniz üzerine tarafamızdan tercüme edilmesi sonrası, kriterleriniz doğrultusunda sektörünüzle ilgili Almanya’daki üye işbirlikçi firmalarımızla bilgileriniz paylaşılıp, size uygun görülen pozisyonlar hakkında sizinle iletişime geçilir.

Hemen Başvur