ALMANYA’DA İŞ İMKANI

HELLO GERMANY NEDİR?

Şirketimiz kanalıyla Almanya’da iş bulmak, anlaşmalı firmalarımızın açık pozisyonlarında çalışmak ve Almanya’da yaşam kurmak isteyen herkesin rahatlıkla başvurabileceği ve hizmet alabileceği geniş kapsamlı bir platformdur. Hello Germany olarak bu noktada iş ortaklarımız aracılığıyla çeşitli mesleklerden ihtiyaç duyduğumuz personel alımı için, bu platformu geliştirdik.

Hedefimiz, 22 yıldır Almanya da Turizm alanında faaliyet gösteren “reiselinie.de touristik GmbH” şirketimizin deneyimi ve tecrübesi ile Almanya da, özellikle Turizm sektöründeki personel ihtiyacını karşılamak ve gidermektir.

 

İŞ İMKANLARI

Turizm ve Otelcilik sektöründe eğitimini tamamlamış veya Üniversite mezunu, mesleki tecrübesi olan, Almanca bilen, 25-45 yaş arası kişilere, Almanya’da anlaşmalı otellerimiz ve şirketlerimizde iş imkanı sağlıyoruz.

Açık Pozisyonlar: Resepsiyon Sorumluları, Aşçı, Mutfak Şefi, Mutfak Yardımcıları, Belboy, Barmen/Barmaid, Garson, SPA için Kozmetik/Güzellik Uzmanları ve diğer çeşitli otel departmanlarından elemanlar.

Tüm çalışanlara Almanya’da konaklama imkanı sağlanmaktadır.

 

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Almanca bilen, tüm meslek sahibi, 25-45 yaş arasındaki sağlık sorunu olmayan kişiler başvurabilir.

Sahip olduğunuz mesleğin yanı sıra, aranılan bir diğer önemli unsur da B1 (orta derece) seviyesinde Almanca bilginiz olmasıdır.

(Çeşitli kurslar aracılığı ile hatta devlet desteği ile ücretsiz açılan Almanca dil eğitiminizi tamamlayıp, Almanca başlangıç ve/veya orta seviye dil bilgisine sahip olabilirsiniz.)

 

BAŞVURU

Tüm başvurular site üzerinden online şekilde gerçekleştirilir. Başvuru sayfamızda, kişisel bilgilerinizi içeren ve profesyonel iş tecrübelerinizi açıklayabileceğiniz işbaşvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilip, başvurunuz uygun bulunduğu takdirde sizleri mail yolu ile bilgilendiririz.

Sizlerden CV’nizin Almanca diline tercümesi talep edilir veya isteğiniz üzerine tarafamızdan tercüme edilmesi sonrası, kriterleriniz doğrultusunda sektörünüzle ilgili Almanya’daki anlaşmalı firmalarımızla bilgileriniz paylaşılıp, size uygun görülen pozisyonlar hakkında sizinle iletişime geçilir.

Hemen Başvur