BAŞVURU

Başvuru formunu doldurduktan sonra, danışmanlarımız sizinle iletişime geçip, sizi bir sonraki adımlar hakkında bilgilendirecektir. Başvurular ve tüm hizmetlerimiz ücretsizdir.

Sağlık Sektörü İş İmkanları

Aranan Özellikler

Açık Pozisyonlar: Doktor, Doktor Asistan, Hemşire, Fizyoterapist, Anestezi Uzmanı, Hasta ve Yaşlı Bakım Uzmanı ve diğer çeşitli sağlık ve laboratuvar departmanlarından elemanlar.

Eğitim: Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Üniversitelerin Sağlık/Tıp bölümünden mezun olmuş (Lisans veya Önlisans) olmak.

İş Tecrübesi: Sağlık sektöründe çalışmak/çalışmış ve tecrübe sahibi olmak.

Yabancı Dil: B1 seviyesinde (orta derecede) Almanca bilgisi gerekmektedir. A2 seviyesinde (başlangıç) Almanca bilgisi olan kişiler başvuru yapıp, kendileri dil kursları aracılığı ile dil bilgilerini B1 seviyesine yükseltebilirler.

Yaş: 25-45 yaş arasındaki ve sağlık sorunu olmayan kişiler.

Turizm Sektörü İş İmkanları

Aranan Özellikler

Açık Pozisyonlar: Resepsiyon Sorumluları, Aşçı, Mutfak Şefi, Mutfak Yardımcıları, Belboy, Barmen/Barmaid, Garson, SPA için Kozmetik/Güzellik Uzmanları ve diğer çeşitli otel departmanlarından elemanlar.

Eğitim: Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu, Üniversitelerin Turizm/Otel bölümünden mezun olmuş (Lisans veya Önlisans) veya Üniversitelerin diğer bölümlerinden mezun ancak Turizm ve Otelcilik sektöründe çalışmış ve tecrübe edinmiş olmak.

İş Tecrübesi: Turizm ve Otelcilik sektöründe çalışmak/çalışmış ve tecrübe sahibi olmak.

Yabancı Dil: B1 seviyesinde (orta derecede) Almanca bilgisi gerekmektedir. İkinci dil şartı yoktur, ancak sahipseniz size avantaj sağlayacaktır.

Yaş: 25-45 yaş arasındaki ve sağlık sorunu olmayan kişiler.

Hemen Başvur